Світловий ліхтар в Одесі

Світловий ліхтар в Одесі, це конструкція з металу та скла, у вигляді купола, піраміди або засклених протяжних смуг. Скління зенітних ліхтарів далеко не рідкість. У нашому прогресивному місті їх використовують в будівництві, не тільки заради краси і вишуканості, але і заради цілком практичних властивостей:

 • економія електроенергії, адже навіть в похмуру погоду, не кажучи про сонячні дні, світло проходячи через скляний купол даху,
 • тривало освітлює все приміщення, тим самим не вимагаючи додаткових джерел освітлення.


Скління купола в Одесі - це небанальне завдання, що вимагає індивідуального підходу, і для кожного створеного проекту-це повністю оригінальний підхід.

Якими бувають зенітні ліхтарі?

Замовити зенітний ліхтар в Одесі можна таких видів:

 1. Світловий ліхтар точковий. Ця невелика конструкція встановлюється в покрівлю, як нових, так і старих будівель. Мають, як правило невеликий розмір. Даний вид є економічно вигідним рішенням, з точки зору тепла, і в зменшенні витрат електроенергії. Встановлюють такі світлові ліхтарі на промислових будівлях. У свою чергу, бувають трьох видів: глухими; відкриваючими для димовидалення; люки для виходу на дах, для обслуговування і ремонту.
 2. Зенітний ліхтар у вигляді піраміди або багатогранника, по суті є скляним дахом, мають високу міцність конструкції і герметичність, за рахунок структурного скління. Склопакети використовуються триплекс і загартоване скло товщиною від 6 мм і більше.
 3. Купольний світловий ліхтар - має вигляд півсфери, еліпса, купола-блюдце (нижче ніж інші види куполів, більш плескаті), вітрильного купола (схожий на вітрило, кінці якого закріплені в чотирьох кутах), купола-парасольки (купол розділений на сегменти і з'єднані в центрі півсфери). Розміри світлових ліхтарів безпосередньо залежать від місця, де він передбачає бути (масштаб даху будівлі) і від побажань замовника. Такі конструкції використовують для перекриття круглих і багатокутних будівель, і дозволяють накривати будову без додаткових опор.
 4. Стрічкові зенітні ліхтарі - найчастіше встановлюють на покрівлю сільськогосподарських і промислових об'єктів. Це протяжні світлопропускаючі конструкції, як заповнювач отворів виступає не тільки скло, але і монолітний полікарбонат. Цей вид представлений в трьох варіантах: арочним, плоским і двосхилим. Вони затребувані в таких випадках, коли при будівництві будівлі не передбачено вікон, або ж їх кількість, не гарантує достатнє освітлення даного об'єкта. Можуть бути глухими або частково відкриваючими для провітрювання і димовидалення.

Від чого залежить ціна на світовий ліхтар в Одесі від компаніі "Віт-Ват"? 

Світловий ліхтар в Одесі ціна, якого безпосередньо залежить від розмірів, від моделі, і від обраного скління (триплекс більш дорогий варіант), а також інших нюансів.

Таких як:

 • чи буде конструкція оснащена датчиками димовидалення,
 • противовзломними пристроями
 • іншою віконною автоматикою.

Розміри світлових ліхтарів можуть бути різні:

від невеликих, які встановлюються в приватних будинках,,

до великих, які використовуються в торгових центрах, вокзалах, аеропортах.

Світловий ліхтар також використовують для такої важливої ​​функції, як вентиляція. Адже їх можна оснастити відкриваючими люками, мансардними вікнами на дистанційному управлінні, за допомогою автоматичного приводу.

Де використовують скляні куполи в Одесі?

Скляний купол в Одесі часто використовують:

 • Промислові об'єкти нерухомості (заводські, ремонтні склади, цехи)
 • Вокзали, аеропорти, дельфінарії.
 • Об'єкти спортивного призначення (басейни, стадіони критого типу).
 • Громадські будівлі (торгові центри, дитячі розважальні центри, бібліотеки, музеї)

Зенітні ліхтарі - унікальні конструкції, до них висунуті високі вимоги, в тепло- і звукоізоляції, герметичності як найбільш важливого фактору!

Як відбувається монтаж зенітного ліхтаря в Одесі від компанії "Віт-Ват"?

Монтаж зенітних ліхтарів в Одесі відбувається з використанням таких матеріалів:

 • триплекса,
 • загартованого скла,
 • монолітного полікарбонату.

Для кращої герметизації наша компанія "Віт-Ват" використовуємо подвійний контур ущільнення !!!

При монтажі металевої основи конструкції ми використовуємо алюмінієву систему профілів, і при необхідності доповнюємо кострукцию ребрами жорсткості.
Фахівці компанії завжди йдуть на зустріч замовнику і готові втілити в життя всі найсміливіші ідеї та проекти! А також запропонувати свої варіанти, адже в нашій команді працюють креативні дизайнери!

Чому варто купити саме нашу продукцію?
Відгуки
 

Залишити відгук

Питання - відповідь

✔ Скляний купол даху в Одесі - які види зенітних ліхтарів пропонує наша компанія "Віт-Ват"?

Наша компанія пропонує кілька видів зенітних ліхтарів, наприклад точковий зенітний ліхтар, купольний зенітний ліхтар та інші. Ознайомитись з усіма видами зенітних ліхтарів, які пропонує наша компанія, а також їх особливостями можна на нашому сайті.

✔ Як замовити зенітний ліхтар у Одесі у нашій компанії “Віт-Ват”?

Замовити зенітний ліхтар у нашій компанії “Віт-Ват” можна декількома способами:

 • оформити замовлення або замовити прорахунок Ви можете зателефонувавши нам за телефонами 098 760 06 02, 067 440 73 97,
 • зробити замовлення електронною поштою vit-vat@ukr.net,
 • замовити безпосередньо у нас в офісі за адресою м. Одеса, вул. Дальницька, 25/11,
 • замовити зворотній дзвінок за допомогою кнопки «Зворотний дзвінок» на сайті,
 • відправивши нам повідомлення в месенджер Viber або в соцмережах Instagram або Facebook.
✔ Як відбувається монтаж зенітного ліхтаря в Одесі?

При монтажі зенітного ліхтаря фахівці нашої компанії обов'язково використовують подвійний контур ущільнення для кращої герметизації. З повним списком робіт при монтажі зенітного ліхтаря ви можете ознайомитись на нашому сайті.

✔ Навіщо роблять скління бані в Одесі?
Стандартне застосування скляних зенітних ліхтарів – облаштування дахів громадських будівель – торгових та офісних центрів, промислових об'єктів. Також скляні бані можуть бути дахом над басейном або зимовим садом.
✔ Скління зенітних ліхтарів в Одесі – у чому переваги?

Скління зенітних ліхтарів має ряд переваг, наприклад, це красиво і витончено виглядає, простір під куполом отримує максимальне освітлення та інші. Навіщо і кому варто подумати про замовлення скляного бані, ви можете дізнатися на нашому сайті.

×