Вікна

Компанія «Віт-Ват» на ринку з 1994 року, ми є виробниками і постачальниками металопластикових виробів і скляних конструкцій.В 2017 році наша компанія отримала нагороду «Знак якості» та увійшла до п'ятірки кращих виробників міста Одеси та Одеського регіону. Це означає, що Вам будуть надані найкращі вироби, виключно високої якості і рівнем надійності і комфорту. У виробництві ми використовуємо профільні системи фірми "Reynaers", Wintech, Balcan, Profilka і фурнітура німецького концерну Zigenia, ADOGroup (Acсado) високоякісні склопакети.

Вікна від Віт-Ват- це співвідношення ціни і якості, практичність, функціональність, гігієнічність і затишок у Вашому домі. Ми працюємо не тільки з приватними замовленнями, а й виконуємо замовлення по складним і габаритним об'єктам.

Обираючи наші віконні конструкціі ви обираєте високу якість, на багато років від надійного виробника.

Наші вікна екологічні, їх можна і потрібно використовувати в медичних і дитячих установах, а також в квартирах, котеджах, офісах. Так як при виробництві не використовуються шкідливі речовини і оксиди металів.

Переваги вікон ВІТ-ВАТ:

  • надійність
  • шумоізоляція
  • пожежостійкість
  • протизламність
  • екологічність
  • енергозбереження
  • довговічність
  • простота догляду

Які вікна ми випускаємо?

1) Вікна ПВХ з різними типами відкривань
2) Вікна алюмінієві (розсувні, розпашні, відкривання по типу» гармошки»)
3) Мансардні вікна (деревина «Євробрус»)

Ви можете обрати вікно у великій колірній палітрі, яку ми пропонуємо (палітра)

Ми використовуємо тільки якісну ламінацію (ламінована плівка), якій не страшні кліматичні катаклізми (дощ, град, сонячне випромінювання), для декорування вікон. Індивідуальний підхід до кожного клієнта, колірна гамма під ваш дизайн і інтер'єр.

Від якості склопакета безпосередньо залежать шумоізоляційні і енергозберігаючі властивості вікна. Склопакет-це конструкція з двох або трьох листів скла, які з'єднані між собою за допомогою дистанційних рамок, що утворюють герметичні камери. Камери заповнені висушеним повітрям або інертним газом. Дистанційні рамки заповнені осушувачем, активно адсорбуючим пари води. Всередину конструкції не потрапляє ні волога, ні пил, тому склопакет залишається прозорим. Герметизація склопакета досягається шляхом використання високоякісного прозорого герметика.

Склопакети виготовляються за бажанням замовника будь-якої конфігурації. Найбільш поширені два види склопакетів. Однокамерні і двокамерні.

Однокамерний склопакет-конструкція з двох склопакетів. Зазвичай товщина скла становить 4 мм, а ширина між склом може бути різною. Оптимальною шириною склопакета є 32 мм.

Двокамерний склопакет-конструкція має у своєму складі -три скла. Ширина між склом може бути різною. Стандартно становить 10 мм. Максимальна ширина двокамерного склопакета 42 мм.

Ми використовуємо такі види склопакетів:

Мультифункціональні склопакети з комбінацією функцій тепло- і сонцезахисту сприяють скороченню витрат на опалення взимку і кондиціонування влітку. Такі склопакети забезпечують захист від ультрафіолетового випромінювання в поєднанні з високим рівнем світлопропускання, високий рівень теплоізоляції, мультифункціональне покриття всередині герметичного склопакета.
Енергозберігаючі склопакети використовують для збереження тепла в будинку, в яких обов'язковим є наявність i-скла. I-скло розташовується на внутрішній стороні склопакета, вкрите нано-шаром іонами срібла і відображає теплову енергію назад в приміщення. Завдяки даній функції власники приватних будинків і квартир, можуть економити на опаленні, за рахунок повернення тепла від скла назад у приміщення.

Ми використовуємо скло найвищої якості товщиною не менше 4 мм і оригінальні комплектуючі. Також при замовленні вікон ми пропонуємо широкий асортимент жалюзі і рулонних штор.Широкий вибір кольорів і фактур дозволяє гармонізувати простір і надати необхідну завершеність вашому інтер'єру.
Вся продукція користується величезним попитом на протязі 24 років в Україні.
Наша компанія виробляє продукцію, що відповідає міжнародним стандартам якості, зберігаючи бездоганну репутацію на віконному ринку! Ми стежимо за всіма новинками, технічним і науковим прогресом, і успішно використовуємо їх на виробництві на благо наших клієнтів!

Чому варто купити саме нашу продукцію?
Відгуки
 

Залишити відгук

×