Піддашки та відливи

Козирки і відливи це частини віконної системи пластикового вікна, що запобігають проникненню опадів в приміщення. Козирок розміщений зовні у верхній частині вікна, кріпиться між вікном і перекриттям. Відлив розміщується в нижній частині вікна, нагадує підвіконня тільки зовні, кут нахилу поверхні якого, не дає накопичуватися воді. По бічних краях відливу кріпляться заглушки, по довгій стороні згинається «z» або «г» образно.

Відливи і козирки виготовляють з пофарбованого оцинкованого листа або листа алюмінію покритого захисним шаром, а також з пластика (ПВХ). Можуть бути пофарбовані в будь-який колір, зазвичай це колір віконної рами, але для різноманітності можна поекспериментувати з кольорами. Захисний шар не дасть фарбі вигоріти на сонці.

Козирки і відливи рекомендується встановлювати разом з вікнами, це продовжить термін їх експлуатації.

Вибираючи компанію «Віт-Ват» ви отримаєте сучасний висококласний сервіс, консультації фахівців і якість продукції. Наша продукція це сучасні технології поєднують практичність і привабливий дизайн. Це високий термін експлуатації при мінімальному обслуговуванні.

Завжди вибираючи продукцію від компанії "ВІТ-ВАТ", ви вибираєте якість стилю.

3d модель скляного козирка фото 3d модель козирка

Склянні піддашки  

зменшена 3d модель скляного козирка
Тип матеріалу Ціна від, грн  
Скло загартоване від 6-12 мм 2000 грн/ м2  
     
     
Чому варто купити саме нашу продукцію?
Відгуки
 

Залишити відгук

×