Стільниці зі штучного каменю в Одесі

Будь-якій людині потрібні поверхні, на яких можна їсти, і розміщувати різну побутову техніку. Мова йде про столи для кухні, про їх головну складову-стільницю. Сучасний ринок пропонує споживачеві відповідні вироби, як з натурального, так і зі штучного матеріалу. Обидва варіанти практично не відрізняються один від одного, за своїми експлуатаційними характеристиками, різниця тільки в ціні.
Кухонна стільниця з каменю в Одесі має свої переваги:

Акрилові стільниці служать довгі роки. Вони стійкі до будь-якого негативного впливу. Не схильні до подряпин і стирання, не боїться хімічних агресивних речовин, витримує температуру до 120 градусів за Цельсієм.

У виробництві композиту використовується натуральна кам'яна крихта і акрилові сполучні елементи. Завдяки такому складу, композит є екологічно безпечним матеріалом, і має високу щільність на метр квадратний.

Догляд за рівною поверхнею стільниці дуже простий. Досить протерти її м'якою всмоктуючою тканиною, щоб очистити від забруднень. На поверхні не скупчується жир і бруд.

Композитний матеріал відрізняється високою щільністю, практично позбавлений мікропор. Завдяки поліровці поверхні на ній немає щілин. Ідеально рівна поверхня не схильна до забруднення, на ній не створюється мікроклімат сприятливий для розмноження мікроорганізмів.

І нарешті естетичність. Стільниці зі штучного каменю дуже красиві. Ви можете вибрати виріб, повністю імітує колір і текстуру натурального каменю. Простота обробки штучного каменю робить можливим виготовлення виробів будь-якої конфігурації, адже акрил краще піддається всім видам обробки.

Величезний вибір кольорів і відтінків.

Ціна виробу зі штучного каменю значно нижче, ніж з натурального.

Наші стільниці зі штучного каменю ідеально вписуються в дизайн, тому що, при їх виготовленні ми враховуємо архітектурні та планувальні рішення, особливості меблювання і інші параметри.
Якщо Вам набридла типові меблі? Хочеться в інтер'єр чогось особливого, ексклюзивного? Компанія Віт-Ват пропонує виготовити стільницю їх штучного каменю на замовлення. Поверхні з штучного каменю, створені нашими майстрами будуть повністю відповідати Вашим вимогам.

Підвіконня І стільниці ІЗ ШТУЧНОГО КАМЕНЮ ВІД ВІТ-ВАТ

Компанія Віт-Ват виготовляє не тільки стільниці, але і підвіконня. Стільниця зі штучного каменю в Одесі, так як і підвіконня виконуються на замовлення, враховуючи всі переваги замовника. Кожен виріб створюється за індивідуальним розрахунком і кресленням на основі дизайнерського проекту відповідним планувальним і архітектурним особливостям приміщення. З цієї причини вказати точні ціни неможливо.
Переваги підвіконь і стільниць зі штучного каменю визначаються особливостями матеріалу, з якого вони виготовляються. Основним елементом у складі композиту є кам'яна крихта. В якості сполучного використовується акрил. В результаті готовий виріб набуває характеристики і натуральних, і штучних матеріалів.
На відміну від дерев'яних і пластикових поверхонь, стільниці зі штучного каменю не виділяють шкідливих речовин, на їх поверхні не відбувається скупчення бактерій і мікроорганізмів. Підвіконня зі штучного каменю чудово витримують навантаження: можна не боятися ставити важкі предмети, розводи від квіткових горщиків легко видаляються вологою губкою. Підвіконня, як і стільниця зі штучного каменю прекрасно впишеться в інтер'єр будь-якого приміщення.
Штучний камінь-унікальний матеріал, який може з успіхом застосовуватися в будь-якому інтер'єрі. Завдяки своїм унікальним та практичним властивостям, виробу зі штучного каменю можна надати будь-яку форму і розмір.

ЯК ЗАМОВИТИ стільниці зі штучного каменю В ОДЕСІ?

Для того щоб замовити стільницю зі штучного каменю в Одесі - звертайтеся в нашу компанію Віт-Ват.

Просто зв'яжіться з нами і розкажіть про ваші побажання. Після цього до вас приїде наш фахівець, щоб зробити заміри. При необхідності він допоможе вам вибрати форму і дизайн виробу.

практична стільниця з каменю в Одесікупити стільницю зі штучного каменю на кухню

замовити стільницю зі штучного каменю в Одесікухонна стільниця зі штучного каменю

стільниця з каменюстільниця зі штучного каменю

стільниця з каменю на кухню в Одесі купити стільницю зі штучного каменю в Одесі

Стільниця з штучного каменю, Одеса

Чому варто купити саме нашу продукцію?
Відгуки
 

Залишити відгук

Питання - відповідь

✔ Де купити стільниці зі штучного каменю в Одесі?

Наша компанія “Віт-Ват” пропонує купити стільниці зі штучного каменю різних розмірів, а також у різних колірних рішеннях, детальніше з асортиментом стільниць зі штучного каменю ви можете ознайомитись на нашому сайті.

✔ Як замовити виготовлення стільниці зі штучного каменю в Одесі в нашій компанії "Віт-Ват"?

Замовити стільницю зі штучного каменю в нашій компанії "Віт-Ват" можна декількома способами:

  • оформити замовлення або замовити прорахунок Ви можете зателефонувавши нам за телефонами 098 760 06 02, 067 440 73 97,
  • зробити замовлення електронною поштою vit-vat@ukr.net,
  • замовити безпосередньо у нас в офісі за адресою м. Одеса, вул. Дальницька, 25/11,
  • замовити зворотній дзвінок за допомогою кнопки «Зворотний дзвінок» на сайті,
  • відправивши нам повідомлення в месенджер Viber або в соцмережах Instagram або Facebook.
✔ Які переваги має стільниця з каменю в Одесі?

Кухонні стільниці зі штучного каменю мають ряд переваг, наприклад, вони дуже довговічні, стійкі до пошкоджень та подряпин. З рештою переваг кухонних стільниць зі штучного каменю, а також доглядом за ними та вартістю ви можете ознайомитись на нашому сайті.

✔ Кухонні стільниці штучний камінь в Одесі – чому їх варто замовити саме у нашій компанії “Віт-Ват”?

Наша компанія має ряд переваг:

  • безкоштовний виклик замірника;
  • великий вибір продукції;
  • гарантійне та післягарантійне обслуговування;
  • у нас приємні ціни

З рештою переваг нашої компанії ви можете ознайомитися на нашому сайті.

×