Мансардні вікна в Одесі

Вікно мансардне 55х98 см
 • соснова деревина
 • ОсобливостіСоснова деревина, склеєних пошарово; енергозберігаючий склопакет; ручка з функцією мікропровітрювання.
Ціна від 6 930 грн
Вікно мансардне 66х98 см
 • соснова деревина
 • ОсобливостіСоснова деревина, склеєних пошарово; енергозберігаючий склопакет; ручка з функцією мікропровітрювання.
Ціна від 7 392 грн
Вікно мансардне 66х118 см
 • соснова деревина
 • ОсобливостіСоснова деревина, склеєних пошарово; енергозберігаючий склопакет; ручка з функцією мікропровітрювання.
Ціна від 7 738 грн
Вікно мансардне 78х98 см
 • соснова деревина
 • ОсобливостіСоснова деревина, склеєних пошарово; енергозберігаючий склопакет; ручка з функцією мікропровітрювання.
Ціна від 8 123 грн

Які ціни на мансардні вікна в Одесі?

Компанія «Віт-Ват» надасть вам широкий вибір моделей мансардних вікон і жалюзі в Одесі. Це дозволить встановити саме ті вікна, функціональність яких ідеально підходить до конструкції вашого житлового приміщення.

Тільки у нас найдоступніші ціни на мансардні вікна в Одесі

Мансардні вікна

Ціна від 6930 грн.

Виробництво відповідно до світових стандартів, великі вимоги до якості і складність конструкції роблять ціни на мансардні вікна в Одесі вищими в порівнянні зі звичайними віконними конструкціями. У нас в компанії «ВІТ-ВАТ" ціна на мансардні вікна завжди на прийнятному рівні.

Які мансардні вікна пропонує компанія ВІТ-ВАТ?

Мансардні вікна - це вікна, встановлені на мансардному поверсі. Вони є частиною покрівлі і несуть такі ж навантаження, що і дах. Ця властивість є характерною особливістю,і відрізняє їх від звичайних вертикальних фасадних вікон. Більш складні умови експлуатації встановлюють суворі вимоги до монтажу такого роду конструкцій. Віт-Ват допоможе обрати і купити мансардні вікна Одеса.

 1. Важливим моментом при облаштуванні мансардного приміщення, є вибір мансардних вікон, вони відкривають простір для архітектурного і дизайнерського творчості.
 2. Якщо у Вас виникло бажання придбати мансардні вікна, то компанія «Віт-Ват», допоможе Вам з вибором моделей віконних форм (прямокутні, квадратні), і профільного матеріалу (євробрус, алюміній) .А також визначитися з палітрою кольорів профілю вікна.
 3. При виборі мансардних вікон потрібно враховувати, що 1 м2 скління висвітлює близько 10 м2 площі мансарди. Виходячи з площі приміщення можна розрахувати кількість і розміри вікон.
 4. До мансардних вікон пред'являються особливі вимоги при експлуатації, тому вони дуже відрізняються від традиційних вертикальних вікон.
 5. Мансардні вікна врізаються безпосередньо в дах, пропускаючи в приміщення максимум світла, а також захищаючи приміщення від проникнення вологи зовні.

Як вибрати та купити мансардні вікна в Одесі?

При виборі мансардних вікон потрібно враховувати, що 1 м² скління висвітлює близько 10 м² площі мансарди. Виходячи з площі приміщення можна розрахувати кількість і купити мансардні вікна в Одесі від компанії «ВІТ-ВАТ».

Також потрібно враховувати ряд інших чинників:

 • Пекучі сонячні промені, нагріваючи профіль, збільшують його в розмірах.
 • Стікаючі по вікну потоки води, постійно «перевіряють» його на герметичність.
 • Пориви вітру, важка маса снігу в зимовий час, здатні пошкодити конструкцію.

Мансардні вікна нового покоління мають велику площу скління, що сприяє проникненню більшої кількості денного світла. Ми не тільки виготовляємо, але і встановлюємо мансардні вікна.

Надаємо гарантію на свої роботи. Колір профілю мансардних вікон може бути: білим, "золотий дуб", "натуральна сосна".

Конструкція мансардних вікон з Одеси

Сучасне мансардне вікно-це конструкція з волого-, тепло- і шумоізоляційними властивостями. Вона складається з коробки і поворотної рами (стулки). Рама і скло повинні бути легкими і міцними, щоб витримувати ті ж навантаження, що і покрівля, та не обтяжуючи при цьому віконну конструкцію. Рами виготовляють переважно з деревини (євробрус), рідше з алюмінію.

По периметру вікна, в місцях його з'єднання з покрівлею, встановлюють профільні оклади- водовідводи. Під час дощу або танення снігу дощові потоки, що стікають по схилу потрапляють у верхню частину окладу, і по двох бічних напрямних стікають на покрівлю, але вже нижче вікна. Матеріал окладу залежить від матеріалу покрівлі.

Для того щоб визначиться з параметрами вікна потрібно врахувати відстань між кроквами, так як це впливає на ширину вікна.

При виборі вікна варто звернути увагу на найбільш зручний спосіб відкривання, з урахуванням рівня висоти установки вікна. Також вікна можна виготовити «глухими», або можлива комбінація «глухих» з відкриваючими.

Мансардні вікна, що відчиняються класифікуються за способом підвіски рами до коробки:

 • Рама підвішується до верхньої стороні коробки.
 • Рами розчиняються в обидві сторони щодо бічних сторін коробки.
 • Рама може обертатися відносно горизонтальної осі, що проходить через її середину.
 • Рами розміщуються за комбінованою схемою трьох попередніх способів.

Для скління мансардних вікон, використовують заповнені аргоном однокамерні склопакети з загартованими удароміцним склом. За рахунок цього підвищується теплостійкість і звукоізоляція.

Правила установки мансардних вікон

Мансардні вікна найкраще встановлювати на етапі складання кроквяної системи покрівлі. Найкращий варіант розміщення-встановити вікно таким чином, щоб людині, яка сидить або стоїть перед ним, відкривався максимальний огляд навколишнього пейзажу. Прийнятна висота мансардних вікон від підлоги 80-140 см.

Мансардні вікна встановлюють на дахах будівель, які мають кут нахилу мінімум 15-20 градусів. Дощова вода буде стікати гірше з мансардного вікна, встановленого з меншим кутом нахилу покрівлі. Встановлюють мансардні вікна в міських і заміських будинках і квартирах, дачах, при реконструкціях старих мансардних приміщень і горищ.

Як показує практика, задоволення і користь при експлуатації мансардних вікон значно більше, ніж сплачена за них ціна..

Завжди вибираючи вікна від компанії "ВІТ-ВАТ", ви вибираєте якість стилю.

Чому варто купити саме нашу продукцію?
Відгуки
 

Залишити відгук

×