Скління фасадів в Одесі

Сьогодні скління будівель стає все більш популярним рішенням сучасного екстер'єру. Вишукано-стильний фасад зі скла є невід'ємним атрибутом багатьох сучасних висоток, надаючи їм деяку футуристичність зовнішнього вигляду. Використання фасадів зі скла, без сумніву, суттєво змінює вигляд будівлі в кращу сторону.

Компанія «Віт-Ват» пропонує стильне і вишукане рішення- прикраса вашого екстер'єру скляними фасадними системами в Одесі і жалюзі. Ви отримаєте сучасний висококласний сервіс, консультації фахівців і якість продукції. Наші фасадні системи це сучасні технології,які поєднують практичність і привабливий дизайн. Це захист від несприятливих погодних умов і відмінна звукоізоляція. Це високий термін експлуатації при мінімальному обслуговуванні. Все це високоякісна продукція від компанії ВІТ-ВАТ, що відповідає міжнародним стандартам.

Скляні фасади - це фасадна система, що складається зі скла і профілів, використовується для скління великих площ. Несе декоративну і практичну функцію. Це досить міцна конструкція, стійка до зовнішніх фізичних дій і перепадів температур; герметична, пропускає велику кількість денного світла, що дозволить заощадити на електроенергії. Скляні фасади є прикрасою екстер'єру та інтер'єру будівель, дизайнерське оформлення скляними перегородками, дверима, козирками, навісами створить єдність «скляного» стилю. Фасадні системи найчастіше застосовуються в будівництві:

  • банків,
  • магазинів,
  • офісних будівель,
  • торгово-розважальних центрів.
Компанія «Віт-Ват» в Одесі має власну виробничу базу, що дозволяє їй реалізовувати проекти будь-якої складності. У своїй роботі підприємство використовує інноваційні технології, а для виробництва - тільки високоякісні матеріали.

ТИПИ СКЛЯНИХ ФАСАДІВ В ОДЕСІ:

  • Класична система фасадного скління складається з конструкцій алюмінієвих профілів і закріпленого в них скла або склопакета. Це найпоширеніший вид скляних фасадів, він практичний, простий в монтажі і коштує дешевше альтернативних методів.
  • Структурне скління (безрамне), склопакети клеяться до алюмінієвої рами за спеціальною технологією, утворюючи скляні блоки, стики яких обробляють герметиком. Конструкція виглядає дуже еффектно, вона схожа на один цілісний шматок скла без стиків і рам.
  • Спайдерна система фасадного скління заснована на точковому кріпленні скляних панелей, дозволяє створювати ідеально рівне скління поверхні. Є найсучаснішим видом скляних фасадних систем, які вимагають використання скла і фурнітури.Відповідає високим стандартам якості.

Завжди обираючи пластикові вікна Одеси, ви обираєте якість стилю. На скляні фасади Одеса ціни в компанії Віт-Ват завжди прийнятні.

Скління фасадів будівель в Одесі

Фасади зі скла - це не просто модно. Вони мають значні переваги, що робить їх все більш затребуваними в сучасному будівництві. Їх застосування тягне за собою істотну економію, так як засклені фасади не тільки не перешкоджає проникненню світла і тепла в приміщення, але і не дають теплу йти назовні. Саме це і дозволяє скоротити витрати на електроенергію та опалення..

Ще один значимий аспект на користь фасадів зі скла - їх універсальність. Різноманіття конструктивних рішень сучасних профільних систем дозволяють проектувати і виготовляти скляні фасади самих різних форм. Прозорі скляні конструкції дозволяють сформувати більш естетично привабливим зовнішній вигляд приміщення.

Яка ціна скління фасадів в Одесі?

Ціна за метр квадратний на фасадне скління від 2 430 грн.

Щоб дізнатися точну вартість вашого замовлення зверніться за консультацією до наших менеджерів.

Скління фасадів будівель в Одесі - наші роботи

Скління будівель, Одеса

Чому варто купити саме нашу продукцію?
Відгуки
 

Залишити відгук

×