Проектування конструкцій зі скла в Одесі

Світлопрозорі конструкції ще називають світлопропускаючими. За своїм призначенням вони відносяться до категорії огороджувальних конструкцій, які забезпечують теплоізоляцію, необхідну природну освітленість і можливість візуального контакту з навколишнім середовищем, замість металопластикових вікон.

Компанія «ВІТ-ВАТ" пропонує проектування конструкцій зі скла в Одесі, виробництво яких ведеться у нас на підприємстві. Для їх виготовлення застосовуються різні профільні системи, фурнітура та високоякісні склопакети. Замовлення виконуються кваліфікованими фахівцями, які мають солідний досвід в проектуванні і виготовленні різних світлопрозорих конструкцій.

Компанія в Одесі робить все, для того щоб її послуги були доступні кожному клієнту. З цією метою ціни на вироби, що випускаються підтримуються на оптимальному рівні і для компанії, і для її замовників. Купити продукцію у нас легко і вигідно! А ціни на світлопрозорі конструкції в Одесі Вас безсумнівно порадують.

Світлопрозорі конструкції не випадково придбали таку популярність. Гармонійне поєднання їх твердих і одночасно вишуканих ліній, правильних геометричних форм і прозорого, або матового скла здатне прикрасити будь-який інтер'єр. Найбільш часто світлопрозорі конструкції використовують як фасадні системи, дахове покриття, вікна та вітрини, зимові сади або вхідні системи.

ЗАМОВИТИ Світлопрозорих конструкцій В Одесі - ПРОСТО І ШВИДКО!

В арсеналі сучасних дизайнерів за останнім часом з'явилося чимало видів світлопрозорих конструкцій, за допомогою яких можна втілити в життя найсміливіші і оригінальні ідеї.

Замовити світлопрозорі конструкції в Одесі можна в нашій компанії «ВІТ-ВАТ». Наша продукція гарантує високу якість за доступною ціною.

Застосування світлопрозорих конструкцій з Одеси поклало початок новому напрямку в архітектурі. Завдяки їх використанню масивні висотні будівлі знайшли легкість і ефектний зовнішній вигляд, зберігаючи при цьому елегантність і респектабельність.

Основні переваги світлопрозорих конструкцій - чудова звукоізоляція і високі теплоізоляційні показники. Це дозволяє захистити мешканців будинку від сторонніх шумів і зробити проживання по-справжньому комфортним.

Чому варто купити саме нашу продукцію?
Відгуки
 

Залишити відгук

Питання - відповідь

✔ Які ціни на світлопрозорі конструкції в Одесі у нашій компанії “Віт-Ват”?

Ціни на світлопрозорі конструкції в нашій компанії залежать безпосередньо від виду конструкції, наприклад, скляні перила для сходів стартують від 1200 грн., скління балконів – від 4600 грн. Ознайомитись із видами світлопрозорих конструкцій, а також їх цінами ви можете на нашому сайті.

✔ Як замовити світлопрозорі конструкції в Одесі у нашій компанії “Віт-Ват”?

Замовити світлопрозорі конструкції в нашій компанії “Віт-Ват” можна декількома способами:

  • оформити замовлення або замовити прорахунок Ви можете зателефонувавши нам за телефонами 098 760 06 02, 067 440 73 97,
  • зробити замовлення електронною поштою vit-vat@ukr.net,
  • замовити безпосередньо у нас в офісі за адресою м. Одеса, вул. Дальницька, 25/11,
  • замовити зворотній дзвінок за допомогою кнопки «Зворотний дзвінок» на сайті,
  • відправивши нам повідомлення в месенджер Viber або в соцмережах Instagram або Facebook.
✔ Конструкції зі скла в Одесі – які переваги?

Світлопрозорі конструкції мають ряд переваг, наприклад, вони забезпечують природну освітленість та відмінну теплоізоляцію, з рештою переваг прозорих конструкцій та їх видів ви можете ознайомитися на нашому сайті.

✔ Чому варто замовити конструкції зі скла в Одесі саме у нашій компанії “Віт-Ват”?

Наша компанія має ряд переваг:

  • безкоштовний виклик замірника;
  • великий вибір продукції;
  • гарантійне та післягарантійне обслуговування;
  • у нас приємні ціни

З рештою переваг нашої компанії ви можете ознайомитися на нашому сайті.

×