Зимовий сад в Одесі

Купити зимовий сад в Одесі і дізнатися ціну заздалегідь - це можливо з компанією Віт-Ват! Архітектурна споруда з світлопрозорих конструкцій, призначене для створення індивідуального мікроклімату з можливістю управління температурою повітря і інтенсивністю природного освітлення. Чудово підходить для вирощування рослин, створення квітників і оранжерей в будь-який час року. Може служити просто жилим приміщенням з чудовим видом на навколишню природу або стати укриттям для басейну. Зимовий сад Одеса може бути окремо стоїть конструкцією або прибудовою до будинку, а так само може розміщуватися на горищах і дахах будинків.

Зимовий сад за низькою ціною

Скляні куполи

 

 

 

 

 

Зимовий сад в Одесі

Велика площа скління саду вимагає правильного розрахунку навантажень на конструкцію, потрібно врахувати вплив несприятливих атмосферних явищ і фактори життєдіяльності людини, це збільшить безпеку і позбавить від проблем в подальшій експлуатації. Так само велику увагу варто приділити матеріалами, прекрасно зарекомендували себе в будівництві зимових садів каркаси з алюмінієвого профілю і скла. Легкість і міцність таких конструкцій дозволять створювати дуже великі і різноманітні за формою вікна.

 

Основні рекомендації щодо змісту зимового саду в Одесі

Для управління мікрокліматом в зимовому саду можна використовувати комплексну автоматичну систему, яка контролює повітрообмін, з усілякими датчиками температури і вологості. Можна використовувати природну вентиляцію, просто провітрювати приміщення за допомогою вікон. Прекрасно впораються з цим завданням мансардні вікна, встановлені на даху зимового саду, з автоматичним і ручним управлінням. Для того щоб регулювати інтенсивність сонячного випромінювання застосовують маркізи, жалюзі, рулонні штори.

Склянні купола в Одесі від компані\ ВітВат

 Купити купол в ОдесіВсе частіше в сучасній архітектурі для прикраси екстер'єрів і інтер'єрів житлових будівель, банків, магазинів, офісних будівель, торгово розважальних центрів використовують купола зі скла. Зенітний ліхтар (скляний купол) - це масивний світлопрозорий елемент в конструкції покрівлі, найчастіше зустрічається у вигляді піраміди або півсфери, але може бути будь-якої форми і розміру. Зенітні ліхтарі збільшують площу природного освітлення в приміщенні, а так само створюють враження вільного, відкритого простору.

Зенітний ліхтар-це скляний купол, незважаючи на назву, зовсім не є електричним приладом. Однак однією з головних функцій скляного купола є освітлення.

Зенітні ліхтарі можуть бути купольними, арочними, пірамідальними, багатогранними. Найчастіше вони застосовуються для створення зимового саду або оранжерей на верхньому поверсі, однак можуть просто служити головним джерелом світла.

Яким би не був зенітний ліхтар, він буде складатися з двох частин: опори, яка встановлюються на балки або плити перекриття покрівлі, каркаса і заскленої светопропускающей частини, що складається з купола і багатогранних склепінь. Каркасом зенітних ліхтарів зараз найчастіше виступає алюмінієвий профіль, або ПВХ.В якості скління останнім часом використовують не звичайне віконне скло, а склопакети (мультифункціональний, триплекс). Вони мінімізували ризики руйнування конструкції, наприклад, під впливом снігу і вітру.

Зенітні ліхтарі по особливості устрою поділяють на глухі (не відкриваються) і з системою відкриття. Вона в свою чергу може бути механічною, тобто ручної, і автоматизованою системою з електроприводом. Які відкриваються конструкції мають ряд переваг: забезпечують доступ природного світла в приміщенні під дахом, і служать додатковим джерелом свіжого повітря, виступаючи частиною системи вентиляції.

Головні вимоги до таких світловим конструкціям.

 1. Хороша гідроізоляція, захист приміщення від опадів, виникнення вогкості і цвілі.
 2. Захист від вандалізму і небажаного проникнення всередину.

Переваги зенітних ліхтарів

 • Зенітний ліхтар-це потужне джерело світла.
 • Комфортний мікроклімат в кімнатах під покрівлею.
 • Купольний, багатогранний ліхтар стане оригінальною прикрасою даху.
 • Відкривається зенітний ліхтар забезпечують ефективну вентиляцію.
 • Природне освітлення дозволяє економити на електроенергії.
 • Завдяки своїм перевагам, зенітні ліхтарі застосовуються і в житлових, і в комерційних, промислових будівлях.

До недоліків світлових ліхтарів можна віднести:

 • Планувати установку зенітних ліхтарів слід на етапі проектування покрівлі.
 • Додаткові витрати на покупку і установку конструкції. Ціна буде залежати від розмірів отвору, наявності автоматичної системи відкривання, електроприводу, і використаних матеріалів.
 • Неправильний монтаж, порушення технологій можуть привести до того, що в приміщенні буде дути, з'явиться вогкість, склопакети будуть «потіти».
 • Самостійно встановити конструкцію дуже складно, потрібна допомога фахівців.

Компанія «Віт-Ват» надає комплекс послуг по склінню і обробці зимового саду і зенітних ліхтарів (скляних куполів). Вибираючи нашу продукцію, таку ка до скляні перегородки, ви отримаєте сучасний висококласний сервіс, консультації фахівців і гарантовану якість. Наші віконні системи це сучасні технології поєднують практичність і привабливий дизайн. Це захист від несприятливих погодних умов і відмінна звукоізоляція. Це високий термін експлуатації при мінімальному обслуговуванні.

Завжди вибираючи продукцію: балкони, двері, вікна від компанії "ВІТ-ВАТ", ви вибираєте якість стилю.

Приклади наших робіт по створенню зимового саду в Одесі 

Скляні куполи в Одесі Приклад зимового саду від Віт-Ват

Зимовий сад на ділянці в Одесі Вид сверху на работу Вит-Ват - зимний сад

Скляний купол від Віт-Ват Приклад скляного купола в Одесі

Чому варто купити саме нашу продукцію?
Відгуки
 

Залишити відгук

Питання - відповідь

✔ Де можна придбати зимовий сад зі скла в Одесі?

Наша компанія “Віт-Ват” пропонує виготовити зимовий сад різних форм, розмірів та видів куполів, детальніше ви можете ознайомитись на нашому сайті.

✔ Зимовий сад в Одесі та його монтаж - яка вартість у нашій компанії “Віт-Ват”?
Монтаж зимового саду залежить від площі, додаткових оснащень, наприклад, мансардні вікна з ручним або автоматичним керуванням, та прораховується індивідуально під час кожного замовлення.
✔ Скільки коштує зимовий сад в Одесі в нашій компанії “Віт-Ват”?

Вартість зимового саду в нашій компанії залежить від форми, площі, видів куполів та додаткових оснащень. Докладніше ознайомитись з різновидами зимових садів, а також ціновою політикою ви можете на нашому сайті.

✔ Як замовити зимовий сад зі скла в Одесі в нашій компанії “Віт-Ват”?

Замовити проектування зимового саду в нашій компанії "Віт-Ват" можна декількома способами:

 • оформити замовлення або замовити прорахунок Ви можете зателефонувавши нам за телефонами 098 760 06 02, 067 440 73 97,
 • зробити замовлення електронною поштою vit-vat@ukr.net,
 • замовити безпосередньо у нас в офісі за адресою м. Одеса, вул. Дальницька, 25/11,
 • замовити зворотній дзвінок за допомогою кнопки «Зворотний дзвінок» на сайті,
 • відправивши нам повідомлення в месенджер Viber або в соцмережах Instagram або Facebook.
✔ Чому варто замовити зимовий сад зі скла в Одесі саме в нашій компанії Віт-Ват?

Наша компанія має ряд переваг:

 • безкоштовний виклик замірника;
 • великий вибір продукції;
 • гарантійне та післягарантійне обслуговування;
 • у нас приємні ціни

З рештою переваг нашої компанії ви можете ознайомитися на нашому сайті.

×