Офісні перегородки

Вибираючи компанію «Віт-Ват» ви отримаєте сучасний висококласний сервіс, консультації фахівців і якість продукції. Наші офісні перегородки в Одесі і двері з металопластику - це сучасні технології поєднують практичність і привабливий дизайн. Це високий термін експлуатації при мінімальному обслуговуванні. Все це високоякісна продукція від компанії ВІТ-ВАТ, що відповідає міжнародним стандартам.

При облаштуванні адміністративних приміщень або офісів, часто виникає необхідність розділити їх площа на окремі зони. Для того щоб ефективно вирішити таке завдання компанія «Віт - Ват» пропонує найбільш популярне в даний час рішення - перегородки для офісних приміщень Одеса

Легкість в монтажі і універсальність використання стаціонарних і мобільних систем офісних перегородок, дозволяють встановлювати їх в будь-яких типах приміщень. Ідеальним рішенням для банківських установ є банківські скляні перегородки Одеса. Конструкції легко збираються і розбираються, завдяки чому можна зробити швидку перепланування в приміщенні. Краще за всіх себе зарекомендували офісні перегородки з алюмінієвого профілю, ціна в Одесі на які доступні для кожної компанії. Основні їх якості - максимальна міцність, легкість і надійність.

ЗАМОВИТИ ОФІСНІ СКЛЯНІ ПЕРЕГОРОДКИ В ОДЕСІ: ВИДИ ПЕРЕГОРОДОК

Скляні офісні перегородки Одеса - візуально розширюють простір приміщення, не перешкоджають природному освітленню. При подвійному склінні забезпечується звукоізоляція, між стекол можна вставити керовані жалюзі. Так само можливо декоративне оформлення скла (тонування кольоровими і матовими плівками, нанесення малюнків, логотипів і т.д.).

Комбіноване заповнення офісних перегородок - забезпечує часткову прозорість конструкцій, найбільш підходящий варіант, для того щоб заховати частину приміщення, при цьому не перекривається повністю природне освітлення.

Системи офісних перегородок з алюмінієвого та ПВХ профілю - в своїх конструкціях передбачають наявність розсувних, маятникових, дверей з подвійним або одинарним склінням, глухими або комбінованим заповненням профілю для офісних перегородок Одеса.

БАНКІВСЬКІ СКЛЯНІ ПЕРЕГОРОДКИ В ОДЕСІ

Наша компанія виробляє різні види банківських скляних перегородок. Широкий вибір виконання дозволить Вам прийняти рішення індивідуально під Ваше замовлення.

При замовленні необхідно врахувати, де буде встановлюватися конструкція. Якщо перегородки призначені для відділення робочих зон, кабінетів для переговорів, при поділі розрахункових кас, то краще монтувати напівпрозорі стаціонарні вироби.

Для виготовлення перегородок ми використовуємо різні матеріали, різних кольорів - це дозволяє Вам вибрати індивідуальний варіант під Ваш дизайн організації.

Крім стаціонарних перегородок наша компанія може запропонувати Вам розсувні і мобільні (для відділення робочих місць економістів, касирів) перегородки.

Найбільш поширені перегородки для банківських організацій - це каркасні, виконані з алюмінієвого профілю або пластику. Наповнення різне:

  • скло (матове, тоноване),
  • склопакет,
  • триплекс,
  • гартоване.

Перегородки не вимагають особливого догляду, при акуратному зверненні будуть експлуатуватися дуже довго.

До того ж, практичність алюмінієвої конструкції, дозволяє зробити заміну будь-якого виробу на новий.

Завжди вибираючи продукцію: двері або вікна від виробника в Одесі від компанії "ВІТ-ВАТ", ви обираєте якість стилю.

ЯКА ЦІНА НА СКЛЯНІ ПЕРЕГОРОДКИ В ОДЕСІ ВІД КОМПАНІЇ "ВІТ-ВАТ"

Офісні перегородки

Схема перегородки для офісу від Віт-Ват
Тип матеріалу Виробник Ціна, від у.е.
Металопластик Wintech,Winhouse 80
Скло   100
     
     
     
     
     
     
           
           

Красиві офісні перегородки в Одесі Офісні перегородки в Одесі

Перегородки для офісу в Одесі Надійні перегородки для офісу

Перегородки для офісу різних розмірів і модифікацій від Компанії ВІТ-ВАТ в Одесі!

Чому варто купити саме нашу продукцію?
Відгуки
 

Залишити відгук

Питання - відповідь

✔ Як замовити перегородки в Одесі в нашій компанії "Віт-Ват"?

Замовити перегородки в нашій компанії “Віт-Ват” можна кількома способами:

  • оформити замовлення або замовити прорахунок Ви можете зателефонувавши нам за телефонами 098 760 06 02, 067 440 73 97,
  • зробити замовлення електронною поштою vit-vat@ukr.net,
  • замовити безпосередньо у нас в офісі за адресою м. Одеса, вул. Дальницька, 25/11,
  • замовити зворотній дзвінок за допомогою кнопки «Зворотний дзвінок» на сайті,
  • відправивши нам повідомлення в месенджер Viber або в соцмережах Instagram або Facebook.
✔ Які ціни на офісні перегородки зі скла пропонує наша компанія “Віт-Ват”?

Вартість офісних перегородок у нашій компанії залежить від розмірів перегородок, типу матеріалу, виробника та типів їх конструкцій. Докладніше ознайомитись з різновидами офісних перегородок, а також ціновою політикою ви можете на нашому сайті.

✔ Чи можна замовити офісні перегородки зі скла на замовлення в нашій компанії “Віт-Ват”?
Так, звичайно, у нашій компанії можна замовити виготовлення офісних скляних перегородок на замовлення за індивідуальними вимірами.
✔ Де купити скляні перегородки в Одесі?

Наша компанія "Віт-Ват" пропонує купити скляні офісні перегородки різних форм, типів конструкцій, а також різного матеріалу, детальніше ви можете ознайомитись на нашому сайті.

✔ Як вибрати офісні перегородки у Одесі?

Для того, щоб правильно вибрати офісні перегородки, необхідно попередньо відповісти головне питання - яке призначення даної офісної перегородки і де вона встановлюватиметься і на основі відповіді проводитиме далі вибір офісної перегородки. Допомога у виборі офісних перегородок ви можете знайти на нашому сайті.

×