Вікна нестандартних форм в Одесі

Як надати своєму помешканню неповторності? Як це зробити, не втративши в комфорті? Все просто прикрасити інтер'єр вікнами нестандартних форм.

Нестандартні вікна однаково добре використовувати як у будинках, так і квартирах, комерційних будинках.

На сьогоднішній день компанія Віт-ВАТ створює вікна найрізноманітніших форм: трапецієподібні, арочні, круглі, трикутні, п'ятикутні, еркерні.

При виготовленні вікон нестандартних форм використовують міцний алюмінієвий профіль, і високоякісний пластиковий профіль, який за спеціалізованою технологією надають потрібну форму.

Колірна палітра профілю вікна дуже велика (по колірній палітрі RAL -213 відтінків). Вікна мають всі необхідні технічні характеристики: звукоізоляційні, теплозберігаючі. Слід розуміти, що не завжди таку незвичайну конструкцію можна зробити, що відкривається, але завдяки використанню високотехнологічної фурнітури ця проблема вирішена, що точно робить такі вікна максимально комфортними у використанні.

Різновиди нестандартних вікон які пропонує компанія Вітват в Одесі:

  • Арочні вікна. Арочні вікна найпоширеніші. Вони мають великий попит у будинках з класичним стилем, стилізованих під старовину (бароко, готика).
  • Трикутні вікна. Трикутні вікна доречно використовувати при будівництві котеджів та будинків з гостроверхим дахом. Як додаткове джерело освітлення на горищах, мансардах, незвичайних інтер'єрах дитячих кімнат, санвузлах. Єдина вимога: щоб один із кутів даного вікна був не менше 30 градусів.
  • Багатокутні вікна. Багатокутні вікна досить оригінальні у своїй конструкції: вікна-трапеції, п'ятикутні, шестикутні. Їх часто встановлюють при заскленні квартир на останніх поверхах будинків зі скатними дахами.
  • Круглі вікна. Вікна круглих форм-це декоративні конструкції, вони здатні виділити і підкреслити незвичність усієї будівлі. Цікаво виглядають у мансардних приміщеннях, горищних, на кухні або у закладах для відпочинку/кафе/пабів. Виготовляються такі вікна шляхом спайки двох напівкруглих сегментів, можуть бути глухими і такими, що відкриваються.

Нестандартне вікно буде цікавим рішенням архітектурного дизайну у Вашому домі. Такі конструкції підкреслять стиль Вашого житла, його неповторність.

Виробництво нестандартних конструкцій здійснюється за індивідуальним замовленням з урахуванням розмірів віконних отворів. Наші менеджери завжди допоможуть Вам із вибором!

Чому варто купити саме нашу продукцію?
Відгуки
 

Залишити відгук

×