Скляні перила для сходів в Одесі

Склянні перила для сходів, Одеса

Скляні перила для сходів в Одесі на замовлення не тільки витончені, красиві, але і, всупереч деяким побоюванням, зовсім безпечні.

Сьогодні перила зі скла можна побачити як в житлових будинках, так і в громадських приміщеннях. Дуже часто їх використовують в інтер'єрах сучасних торгових центрів, офісних будівель і бізнес-холів.

При виробництві таких виробів для вуличних маршів враховується не тільки декоративна і функціональна складова, але і беруться до уваги технічні властивості перил для сходів і огорож. Ми завжди допоможемо вам купити скляні перила для сходів.

Поза приміщенням, перила зі скла схильні як до постійного негативного впливу різних погодних факторів, так і зазіханням вандалів. Отже, при виготовленні такої групи перил необхідно особливо подбати про їх міцності, стійкості до різного роду негативних факторів, а також забезпечити антивандальний захист. І тоді скляні перила будуть довго радувати своєю вишуканістю і привабливістю.

При виробництві таких виробів для вуличних маршів враховується не тільки декоративна і функціональна складова, але і беруться до уваги технічні властивості перил для сходів і огорож.

Скляні перила на сходи - витончені і надійні

Скляні перила на сходи в Одесі, замовлені в компанії «Віт-Ват» виконуються майстрами за індивідуальним проектом і з урахуванням побажань клієнтів. Береться до уваги специфіка, архітектура і дизайн кожного об'єкта.

У чому актуальність, на сьогоднішній момент, скляних огорож? Застосування загартованого скла в огорожі сходів, терас, балконів дозволяє зберегти зовнішній вигляд інтер'єру і фасаду Вашого будинку, не захаращуючи простір, а додаючи стриманого лоску і новизни.

Огорожа для сходів ефективна подвійно, адже вона забезпечує надійність при експлуатації сходів, і прекрасно доповнюючи їх, додаючи завершеності. Вибрати і купити скляні перила допоможуть фахівці в нашій компанії. Ціна перил залежить від використовуваних кріплень і обраного Вами скла. Щоб купити скляні огорожі в Одесі-просто зв'яжіться з нами за телефонами зазначених на сайті.

Після узгодження з замовником конструктиву і дизайну перил, сходів або огорож зі скла конструктори компанії розроблять і підготують конструкторську документацію. На підставі цього виробництво виготовить деталі і вузли для подальшого складання конструкції на об'єкті. Купити скляні перила в Віт-Ват можна на вигідних умовах.

Крім проектування, виготовлення, фахівці компанії здійснюють також монтаж, гарантійне та сервісне обслуговування своїх виробів, забезпечуючи повний комплекс послуг за доступними для клієнтів цінами.

Завжди вибираючи скляні перила або пластикові вікна в місті Одесі від компанії "ВІТ-ВАТ", ви обираєте якість стилю.

Які ціни на скляні перила на сходи в Одесі?

Ціна на скляні перила для сходів:

Тип профілю Виробник Ціна від, грн.
Алюміній Турція 1200

 

 

Скляні перила для сходів — наші роботи

 

Чому варто купити саме нашу продукцію?
Відгуки
 

Залишити відгук

Питання - відповідь

✔ Де купити скляні перила в Одесі?

Наша компанія “Віт-Ват” пропонує замовити скляні перила для сходів різних форм та розмірів, детальніше ви можете ознайомитись на нашому сайті.

✔ Як замовити перила зі скла в Одесі в нашій компанії “Віт-Ват”?

Замовити скляні огорожі для сходів у нашій компанії “Віт-Ват” можна декількома способами:

  • оформити замовлення або замовити прорахунок Ви можете зателефонувавши нам за телефонами 098 760 06 02, 067 440 73 97,
  • зробити замовлення електронною поштою vit-vat@ukr.net,
  • замовити безпосередньо у нас в офісі за адресою м. Одеса, вул. Дальницька, 25/11,
  • замовити зворотній дзвінок за допомогою кнопки «Зворотний дзвінок» на сайті,
  • відправивши нам повідомлення в месенджер Viber або в соцмережах Instagram або Facebook.
✔ Яка ціна на скляні перила в Одесі у нашій компанії “Віт-Ват”?

Вартість скляних поручнів у нашій компанії залежить від форми, а також розміру поручнів і стартує від 1 200 грн. Детальніше ознайомитись зі скляними поручнями, а також ціновою політикою ви можете на нашому сайті.

✔ Чи можна виготовити скляні перила на сходи в Одесі на замовлення нашої компанії “Віт-Ват”?

Так, звичайно, в нашій компанії можна виготовити скляні поручні для сходів на замовлення за індивідуальними вимірами.

×