Послуги

Перелік послуг,що надає наша компанія

Вікна:

 • Ремонт вікон будь-якої фірми (платно))
 • Замір (безкоштовно)
 • Доставка і підйом (безкоштовно)
 • Демонтаж (безкоштовно)
 • Монтаж (платно) установка виробів 10% від вартості замовлення.
 • Відкоси (платно)
 • Штори (платно)
 • Жалюзі (платно)
 • Регулювання фурнітури - регулювання наших виробів до 5 років гарантії-безкоштовно, чужих виробів - від 150 грн.
 • Утилізація відходів -по домовленості.

Двері:

 • Дерев'яні та металопластикові двері
 • Демонтаж / монтаж дверей

Замір:

Виготовлення вікна вимагає кваліфікованого виміру на початковій стадії оформлення замовлення. Ця процедура необхідна, так як дозволить Вам "перестрахуватися" від Ваших помилок і "покласти" їх на нас. Якщо Ви визначилися з первісною вартістю ваших виробів, то викликайте нашого фахівця для проведення заміру. Якщо приміщення знаходиться в Одесі, то послуги заміру безкоштовні. Якщо ж ви проживаєте далеко від міста, то Вам доведеться оплатити послуги фахівця, який проведе замір з урахуванням необхідних технологічних допусків.

Доставка і підйом:

Якщо Ви замовляєте монтаж виробу, слід заздалегідь домовитися про те, на якому поверсі буде проводитися монтаж і чи є в будинку вантажний ліфт.

Демонтаж:

Демонтаж виробів не займе багато часу і проводиться безкоштовно. У разі, якщо для монтажу необхідно проводити складні роботи (наприклад, видалення перил в лоджії за бажанням замовника або зберегти цілісність демонтованої старої рами), вартість цих робіт буде врахована в кошторисі.

Монтаж:

Монтаж виробу займе не більше години, так що Ви не турбуйтеся про відкриті отвори. Спочатку вікно звільняється від усіх стулок, потім рама ретельно виставляється за допомогою розпірних колодок по вертикальному схилу і горизонтальному рівні, свердлять отвори в рамі і стіні для кріплення по всьому периметру вікна, рама закріплюється за допомогою спеціальних цангових болтів. Потім в раму монтуються стулки, а стик між вікном і стіною герметизується поліуретановою піною. Після цього встановлюється відлив і підвіконня, герметизується стики і регулюється фурнітура, і процес можна вважати закінченим. Особливу увагу слід приділити герметизації стиків. Справа в тому, що поліуретанова піна володіє прекрасними теплоізоляційними властивостями, але не має потрібної стійкістю від зовнішнього впливу і потребує захисту.

У разі, якщо для монтажу необхідний доступ із зовнішнього боку, можливе замовлення пересувного підйомного механізму.

Установка додаткових пристроїв:

За бажанням замовника можуть бути встановлені також додаткові пристрої, такі, як москітні сітки, доводчики на двері, світлозахисні і захисні жалюзі. Установку і самі ці пристрої можна замовити і пізніше, але краще потурбуватися про це заздалегідь.

Обробка відкосів:

Після установки виробу необхідно повернути колишню красу відкосам. Зараз існує величезна кількість різних оздоблювальних матеріалів, які задовольнять будь-який вибагливий смак. Найпростіший варіант - обробка відкосів гіпсокартоном з подальшим забарвленням. При цьому у Вас виходить ідеально рівний відкіс за порівняно невелику ціну. При бажанні можливе закриття гіпсокартона-пластиком, що істотно збільшує термін служби.

Утилізація відходів:

Додатково Ви можете замовити утилізацію відходів, за домовленістю. Якщо у Вас у дворі є спеціальний контейнер для будівельного сміття, то можна просто винести все сміття туди. Якщо цього контейнера немає, то наша компанія може сама вивезти до 3 старих виробів, або замовити спецтранспорт.

Регулювання фурнітури:

Сучасні вікна або двері - складні пристрої, які потребують обслуговування. Можливо, що з часом Вам знадобиться регулювання фурнітури. У цьому випадку наш фахівець швидко і якісно виконає всі необхідні роботи, установка вікон в Одесі.

Сервісне обслуговування. Ремонт виробів.
Ми здійснюємо гарантійний та післягарантійний ремонт будь-яких виробів з металопластику, алюмінію та скла. Майстри Віт-Ват вирішують проблеми зношеності фурнітури, заміни гуми-ущільнювача, неякісно працюючих рамок і т.д. - швидко, якісно і в зручний для Вас час.

Штори і жалюзі:

Рулонні штори з тканини різних забарвлень і фактур, можлива різна обробка нижнього краю - тісьмою, бахромою. Бамбукові штори, можлива підкладка "black out", обробка тісьмою бежевого або коричневого кольору, принцип підйому - "римська штора"

Горизонтальні штори-жалюзі (Amilux) з бамбука, дерева або пластику різних кольорів. Жалюзі з тканини різних забарвлень, люмінесцентні, з перфорацією, "Джинс".

×