Жалюзі вертикальні

Вибираючи компанію «Віт-Ват», ви отримаєте сучасний висококласний сервіс, консультації фахівців та якість продукції. Наші жалюзі це сучасні технології, що поєднують практичність і привабливий дизайн. Це найвищий термін експлуатації при мінімальному обслуговуванні.

 В даний час вертикальні жалюзі дуже популярні для встановлення будинку або офісу, широко використовуються в інтер'єрах житлових і громадських приміщень. Простота в управлінні, практичність, низька ціна – це ті основні якості, завдяки яким вони стали популярними у населення. Широкий вибір фактур, колір, можливість нанести зображення дозволяє гармонійно вписатися в дизайн інтер'єру.

Ціни на вертикальні жалюзі в Одесі 

Вертикальні білі 260 грн за кв. м.
Вертикальні кольорові від 400 грн за кв. м.

Види жалюзі:

  • Вертикальні жалюзі з тканини - ламелі складаються з 100% поліестеру, просочені спеціальним складом, що наділяє їх додатковими властивостями - водостійкість, стійкість до забруднення та прилипання пилу. Тканинні жалюзі завдяки високим естетичним якостям використовують в оформленні інтер'єрів. Також Вас можуть зацікавити рулонні штори.
  • Вертикальні жалюзі із пластику (ПВХ жалюзі) - відмінною рисою ПВХ ламелей є жорсткість. Термін служби у пластику більший у тканини, його можна обробляти миючими засобами будь-яку кількість разів. Нижня частина жалюзі не скріплена ланцюжком, тому можуть служити перегородкою. Пластикові вертикальні жалюзі часто застосовують у приміщеннях з високими вимогами до стерильності та у приміщеннях з високою вологістю.
  • Вертикальні мотузяні жалюзі – це новий вид декору в оформленні інтер'єрів. Ламелі складаються з ниток, що струмують, вгорі кріпляться до карниза, а внизу підрізаються ножицями по потрібній вам довжині. Мають широку кольорову гаму, причому різні кольори ламелі можуть комбінуватися, створюючи свій індивідуальний стиль. Мотузкові жалюзі виглядають легко і вільно, можуть бути перегородкою або балдахіном.

Завжди вибираючи продукцію від компанії "ВІТ-ВАТ": надійні пластикові вікна, двері, жалюзі – ви вибираєте якість стилю.

Чому варто купити саме нашу продукцію?
Відгуки
 

Залишити відгук

×