Жалюзі горизонтальні

Горизонтальні жалюзі ефективно захищають приміщення від сонячного світла, мають естетичний зовнішній вигляд, прості та практичні в експлуатації та монтажі на вікна з пластику та дерева. Можуть використовувати ручну систему керування або автоматичну, з електричним приводом.

  • Алюмінієві горизонтальні жалюзі – полотно складається із міцних алюмінієвих ламелей шириною 16 та 25мм. Основні властивості: міцність, вогнетривкість, широкий вибір колірного діапазону, не потребують особливого догляду.
  • Пластикові горизонтальні жалюзі – ламелі товщиною 50мм, широкий вибір колірного діапазону. Оздоблення під дерево виглядає натурально і коштує набагато дешевше. При чищенні можна використовувати миючі засоби. Практичні, мають високий термін експлуатації, не потребують спеціального догляду.
  • Дерев'яні горизонтальні жалюзі – ламелі шириною 25 і 50мм, виготовляються із спеціальних порід дерева, покриваються захисним шаром лаку, що оберігає жалюзі від вигоряння. Мають чудові декоративні якості, завдяки чому займуть гідне місце у прикрасі інтер'єру. Жалюзі з дерева слід протирати вологою ганчірочкою, без використання хімічних засобів.
  • Бамбукові горизонтальні жалюзі - ламелі шириною 25 і 50мм, виготовляються з бамбука, мають кілька варіантів відтінків. На відміну від дерев'яних жалюзі вони стійкі до вологи та перепадів температур. Для правильного догляду не слід мити жалюзі у воді, достатньо протерти ламелі вологою ганчірочкою, використання миючих засобів не бажано.

Вибираючи компанію «Віт-Ват», ви отримаєте сучасний висококласний сервіс, консультації фахівців та якість продукції. Наші жалюзі це сучасні технології, що поєднують практичність і привабливий дизайн. Це найвищий термін експлуатації при мінімальному обслуговуванні.

Ціни на горизонтальні жалюзі в Одесі 

Горизонтальні білі 270 грн кв.м.
Горизонтальні кольорові від 350 грн кв.м

Завжди вибираючи продукцію від компанії "ВІТ-ВАТ", ви обираєте якість стилю.

Зробити прорахунок, вибрати матеріал і колір, відповісти на всі питання допоможуть менеджери нашої компанії.

фото жалюзи горизонтальные цветные фото жалюзи горизонтальные коричневые

фото жалюзи горизонтальные розовые фото жалюзи горизонтальные синие

Чому варто купити саме нашу продукцію?
Відгуки
 

Залишити відгук

×